Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii de exploatare forestiera

Număr anunț
DA21497839
Autoritate contractantă
Ocolul Silvic Lazareni R.A (CUI RO34963676)
Furnizor / câștigător
II MARGE CORNELIA ANGELA (CUI 32191537)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.454,76 RON
Valoare atribuită
5.454,76 RON
Data publicării
17.10.2018 14:32
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.454,76 RON

din 5.454,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.