Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CONTABILITATE

Număr anunț
DA21487753
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE CULTURA SI CREATIE CALARASI (CUI 37208923)
Furnizor / câștigător
LIAMAR CONTAB CONSULTING SRL (CUI 35986392)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
16.10.2018 15:57
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 11.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.