Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de multiplicări a documentelor format A2, A1. A0, A0+, monocrom si/sau color

Număr anunț
DA21480303
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
Furnizor / câștigător
COPY SERV S.R.L. (CUI RO4529234)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.605,50 RON
Valoare atribuită
11.605,50 RON
Data publicării
16.10.2018 11:06
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.605,50 RON

din 11.605,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.