Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare film documentar proiect Europe Direct

Număr anunț
DA21499610
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST (CUI 11616139)
Furnizor / câștigător
NELSTILL VIDEO PRODUCTION SRL (CUI 37771250)
Cod CPV
92111250-9 · Productie de filme de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.865 RON
Valoare atribuită
9.865 RON
Data publicării
17.10.2018 15:56
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 16:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.865 RON

din 9.865 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.