Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE KONICA MINOLTA BIZHUB 185

Număr anunț
DA21514067
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ”LUCIAN BLAGA” CONSTANTA (CUI 13344170)
Furnizor / câștigător
MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI RO11794217)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
701 RON
Valoare atribuită
701 RON
Data publicării
19.10.2018 09:26
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

701 RON

din 701 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.