Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legume si fructe

Număr anunț
DA21507535
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RIKI-PRIKI RESITA (CUI 28340720)
Furnizor / câștigător
CITRUS FRUITS SRL (CUI RO15787832)
Cod CPV
03221112-4 · Morcovi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
644,31 RON
Valoare atribuită
644,31 RON
Data publicării
18.10.2018 13:04
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

644,31 RON

din 644,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.