Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE ARO 244 UM 1969 C TURZII

Număr anunț
DA21519133
Autoritate contractantă
Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii (CUI 4349047)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
42131140-9 · Supape reductoare de presiune, de reglaj, de retinere sau de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,55 RON
Valoare atribuită
365,55 RON
Data publicării
19.10.2018 12:28
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,55 RON

din 365,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.