Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACUMULATOR 12V X 74 AH, 750 aEN VARTA
- Număr anunț
- DA21515411
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 415,97 RON
- Valoare atribuită
- 415,97 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 10:15
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
415,97 RON
din 415,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro