Ofertă acceptată Cumpărare directă

Disc diamantat universal EQD SPX 400/20

Număr anunț
DA21510846
Autoritate contractantă
APAREGIO GORJ S.A. (CUI RO20415711)
Furnizor / câștigător
HILTI ROMANIA S.R.L. (CUI RO17131957)
Cod CPV
44514000-6 · Manere de unelte si parti de unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
816,88 RON
Valoare atribuită
816,88 RON
Data publicării
18.10.2018 15:10
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 07:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

816,88 RON

din 816,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.