Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare videoproiectoare

Număr anunț
DA21509941
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS (CUI 4378867)
Furnizor / câștigător
PC AMBULANTE SRL (CUI RO17470910)
Cod CPV
51314000-6 · Servicii de instalare de echipament video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.967,88 RON
Valoare atribuită
2.967,88 RON
Data publicării
18.10.2018 14:33
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.967,88 RON

din 2.967,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.