Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator auto 12V, 55 Ah
- Număr anunț
- DA21507908
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI RO14936391)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184,72 RON
- Valoare atribuită
- 184,72 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 13:19
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 07:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
184,72 RON
din 184,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro