Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ceara de os 2,5g - Equiwax, bone wax
- Număr anunț
- DA21507709
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- IMPARI LINE SRL (CUI RO16241803)
- Cod CPV
- 33141127-6 · Hemostatice absorbabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 468 RON
- Valoare atribuită
- 468 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 13:11
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
468 RON
din 468 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro