Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PUNGI ZIPLOCK
- Număr anunț
- DA21501475
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- ROGRI IMPEX SRL (CUI RO17326100)
- Cod CPV
- 33141610-9 · Pungi de recoltare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144,32 RON
- Valoare atribuită
- 144,32 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 09:11
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
144,32 RON
din 144,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro