Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa sanitara de prim ajutor,nedetasabila pentru fixare pe perete avizata MS, RTC VD000102
- Număr anunț
- DA21466373
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.060 RON
- Valoare atribuită
- 5.060 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 10:58
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.060 RON
din 5.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro