Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASFALTARE SI MODERNIZARE DRUM COMUNAL DC112 SI CONSTRUIRE UN POD IN COMUNA ROESTI, JUD.VALCEA"
- Număr anunț
- DA21501515
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROESTI (PRIMARIA ROESTI) (CUI 2541460)
- Furnizor / câștigător
- ANGHEL MIRCEA ION (CUI 29202652)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.504 RON
- Valoare atribuită
- 39.504 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 09:13
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39.504 RON
din 39.504 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro