Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fitinguri instalatie apa,ghilotina hartie,radiator electric
- Număr anunț
- DA21515496
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" CLUJ - NAPOCA (CUI 4736477)
- Furnizor / câștigător
- MDC COMPANY S.R.L. (CUI RO15114747)
- Cod CPV
- 39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.579,52 RON
- Valoare atribuită
- 3.579,52 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 10:18
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.579,52 RON
din 3.579,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro