Ofertă acceptată Cumpărare directă

hrana

Număr anunț
DA21511365
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VASILE ALECSANDRI ROMAN (CUI 17507874)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI RO5785567)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,09 RON
Valoare atribuită
182,09 RON
Data publicării
18.10.2018 15:36
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,09 RON

din 182,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.