Ofertă refuzată Cumpărare directă

Produse Lactate

Număr anunț
DA21508969
Autoritate contractantă
COMUNA TOPOLOG (CUI 4508584)
Furnizor / câștigător
FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,49 RON
Valoare finală
319,49 RON
Data publicării
18.10.2018 13:56
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.