Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Baton de casa 40g
- Număr anunț
- DA21518276
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE HAGHIG (CUI 4404770)
- Furnizor / câștigător
- ERVIN IMPEX SRL (CUI RO8840453)
- Cod CPV
- 15842220-0 · Batoane de ciocolata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233,28 RON
- Valoare atribuită
- 233,28 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 11:57
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
233,28 RON
din 233,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro