Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse patiserie
- Număr anunț
- DA21518026
- Autoritate contractantă
- CRESA NR.1 PASCANI (CUI 26214962)
- Furnizor / câștigător
- Intreprindere Familiala DOMINTE GH. MARILENA (CUI RO23108878)
- Cod CPV
- 15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55,08 RON
- Valoare atribuită
- 55,08 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 11:48
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
55,08 RON
din 55,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro