Ofertă acceptată Cumpărare directă

038-PACHET SIGURANTE

Număr anunț
DA21510650
Autoritate contractantă
Transport Public S.A. (CUI RO10099760)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
947,50 RON
Valoare atribuită
947,50 RON
Data publicării
18.10.2018 15:02
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

947,50 RON

din 947,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.