Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de spalat rufe profesionala Whirlpool AWG 1212/PRO, 12 kg, 1200 RPM, Alb; Alimentare 220V

Număr anunț
DA21510331
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI RO26486690)
Cod CPV
42716000-8 · Masini de spalat, masini de curatare uscata si masini de uscat pentru rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.250 RON
Valoare atribuită
20.250 RON
Data publicării
18.10.2018 14:48
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.250 RON

din 20.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.