Ofertă refuzată Cumpărare directă

RETINOLUM - VITAMINA A FORTE BIOFARM 50000 UI

Număr anunț
DA21502895
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,40 RON
Valoare finală
118,40 RON
Data publicării
18.10.2018 10:09
Data finalizării
19.10.2018 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.