Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciile de consultanta privind atribuirea contractului de delegare de serviciului de salubrizare

Număr anunț
DA21513117
Autoritate contractantă
Comuna Culciu (CUI 3897041)
Furnizor / câștigător
SUPERMARKET SERVICE SRL (CUI 21926986)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
19.10.2018 08:39
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.