Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLACAJ FAG B 2000x1250x20mm
- Număr anunț
- DA21516777
- Autoritate contractantă
- TEATRUL CLASIC "IOAN SLAVICI" ARAD (CUI 3678254)
- Furnizor / câștigător
- TECNOMIR GRUP SRL (CUI RO31544347)
- Cod CPV
- 44191500-0 · Lemn densificat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215,65 RON
- Valoare atribuită
- 215,65 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 11:04
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
215,65 RON
din 215,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro