Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rezerva rola prosop pentru dispenser 2straturix90m

Număr anunț
DA21515662
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI RO3738836)
Cod CPV
33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
978 RON
Valoare atribuită
978 RON
Data publicării
19.10.2018 10:24
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

978 RON

din 978 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.