Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLACAJ ANTIDERAPANT FAG 18MM FAGOTEX 9ST BFU100
- Număr anunț
- DA21513835
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 44191100-6 · Furnir pentru placaje (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.025,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.025,20 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 09:14
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.025,20 RON
din 3.025,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro