Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cabinete medicale scolare canapele consultatii 18.10.2018

Număr anunț
DA21511895
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA - PRIMARIA MUNICIPIULUI VASLUI (CUI 34449544)
Furnizor / câștigător
STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI RO11152888)
Cod CPV
33192150-8 · Paturi speciale pentru terapie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
663,84 RON
Valoare finală
663,84 RON
Data publicării
18.10.2018 16:19
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.