Ofertă acceptată Cumpărare directă

etichete autocolante A4, 100/top

Număr anunț
DA21511541
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean de Etnografie si Arta Populara Baia Mare (CUI 19235350)
Furnizor / câștigător
FLYNG IMPEX SRL (CUI RO6792961)
Cod CPV
30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30 RON
Valoare atribuită
30 RON
Data publicării
18.10.2018 15:45
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30 RON

din 30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.