Ofertă acceptată Cumpărare directă

Autoclav vertical, model MLS-3781L-PE

Număr anunț
DA21509470
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
ELTA 90 MEDICAL RESEARCH SRL (CUI RO27344880)
Cod CPV
33191110-9 · Autoclave (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.427,50 RON
Valoare atribuită
42.427,50 RON
Data publicării
18.10.2018 14:15
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.427,50 RON

din 42.427,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.