Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ansa calibrata sterila , 1 ul ,ambalata individual
- Număr anunț
- DA21505432
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
- Furnizor / câștigător
- PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260 RON
- Valoare atribuită
- 1.260 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 11:40
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 08:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260 RON
din 1.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro