Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci negri si galbeni
- Număr anunț
- DA21504296
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Iasi (CUI 4541262)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI RO5788016)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.738,20 RON
- Valoare atribuită
- 6.098,20 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 11:01
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.098,20 RON
din 5.738,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro