Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Generator de curent monofazat 6.5Kw / 13 CP – 7501HSB
- Număr anunț
- DA21510929
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- STECO IMPEX IS 93 SRL (CUI RO4693120)
- Cod CPV
- 31122000-7 · Generatoare electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.499 RON
- Valoare atribuită
- 6.499 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 15:15
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.499 RON
din 6.499 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro