Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alcool etilic 96% - denaturat, pa

Număr anunț
DA21506979
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
24322220-5 · Etanol (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355,40 RON
Valoare atribuită
355,40 RON
Data publicării
18.10.2018 12:40
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 14:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355,40 RON

din 355,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.