Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire DALI pentru pentru lucrari de modernizare drumuri in com. Timisesti, jud. Neamt

Număr anunț
DA21488726
Autoritate contractantă
COMUNA TIMISESTI (CUI 2614252)
Furnizor / câștigător
STAR CONSTRUCT SRL (CUI RO11508994)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133.700 RON
Valoare atribuită
133.700 RON
Data publicării
17.10.2018 08:15
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133.700 RON

din 133.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.