Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bidon din inox 25L, cu capac etans din inox

Număr anunț
DA21513961
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
APF TRADE SRL (CUI RO15196240)
Cod CPV
39221130-7 · Recipiente pentru alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
970,59 RON
Valoare atribuită
970,59 RON
Data publicării
19.10.2018 09:20
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

970,59 RON

din 970,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.