Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,5% sub estimat
Lucrari de executie "AMENAJARE TEREN DE SPORT"
- Număr anunț
- DA21499683
- Autoritate contractantă
- Comuna Craciunelu de Jos (CUI 4561944)
- Furnizor / câștigător
- AIG CONS SRL (CUI 38268222)
- Cod CPV
- 45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 237.662,60 RON
- Valoare atribuită
- 234.043,65 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2018 16:02
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
234.043,65 RON
din 237.662,60 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 3.618,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.