Ofertă acceptată Cumpărare directă

Uscator de par Remington D5215, 2300 W, 2 viteze, 3 trepte temperatura, Negru

Număr anunț
DA21495261
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39712210-1 · Uscatoare de par (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,20 RON
Valoare atribuită
672,20 RON
Data publicării
17.10.2018 12:53
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,20 RON

din 672,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.