Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie si igiena pt. CSC Sf. Andrei Ploiesti

Număr anunț
DA21509338
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI RO27686041)
Cod CPV
39224320-7 · Bureti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.725,40 RON
Valoare atribuită
2.725,40 RON
Data publicării
18.10.2018 14:11
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.725,40 RON

din 2.725,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.