Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conector XLR Neutrik NC3 MXX, mama, 3 pini

Număr anunț
DA21519284
Autoritate contractantă
TEATRUL TOMA CARAGIU PLOIESTI (CUI 2843078)
Furnizor / câștigător
DB TECHNOLIGHT S.R.L. (CUI RO3049840)
Cod CPV
31224000-2 · Conexiuni si elemente de contact (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160 RON
Valoare atribuită
160 RON
Data publicării
19.10.2018 12:34
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160 RON

din 160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.