Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TOBOGAN
- Număr anunț
- DA21518125
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Gabor Aron Vlahita (CUI 4367426)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 37535240-1 · Tobogane pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312,61 RON
- Valoare atribuită
- 312,61 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 11:52
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
312,61 RON
din 312,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro