Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse de curatenie
- Număr anunț
- DA21518122
- Autoritate contractantă
- Comuna Valisoara (Consiliul local al com.Valisoara) (CUI 4521419)
- Furnizor / câștigător
- TORA PRINT SRL (CUI RO23265350)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179,66 RON
- Valoare atribuită
- 179,66 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 11:52
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
179,66 RON
din 179,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro