Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta servicii hosting + domeniu .ro

Număr anunț
DA21517453
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PRICHINDEL GALATI (CUI 29095360)
Furnizor / câștigător
HOSTERION SRL (CUI RO16104008)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,95 RON
Valoare atribuită
288,95 RON
Data publicării
19.10.2018 11:28
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,95 RON

din 288,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.