Ofertă refuzată Cumpărare directă

Manusi menaj

Număr anunț
DA21516398
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9574414)
Furnizor / câștigător
DUAL TOP SRL (CUI RO12960881)
Cod CPV
39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.806,87 RON
Valoare finală
6.831,27 RON
Data publicării
19.10.2018 10:49
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.