Ofertă acceptată Cumpărare directă

TELEMETRU DIGITAL

Număr anunț
DA21509739
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice Bucuresti (CUI RO361218)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
32441200-8 · Echipament telemetric si de comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
984,86 RON
Valoare atribuită
984,86 RON
Data publicării
18.10.2018 14:25
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

984,86 RON

din 984,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.