Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SISTEM DE TORCRET
- Număr anunț
- DA21508206
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
- Furnizor / câștigător
- PROFI BAUTECHNIK SRL (CUI RO33172398)
- Cod CPV
- 42124213-0 · Piese pentru pompe de beton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.165,76 RON
- Valoare atribuită
- 5.165,76 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 13:30
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.165,76 RON
din 5.165,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro