Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pulverizator Manual SOLO 2 Litri

Număr anunț
DA21506990
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GIURGIU (CUI 4791420)
Furnizor / câștigător
TERRASAN H&G SERVICE SRL (CUI RO17976455)
Cod CPV
42924300-2 · Echipament de pulverizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,16 RON
Valoare atribuită
126,16 RON
Data publicării
18.10.2018 12:40
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,16 RON

din 126,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.