Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACID AZOTIC 65% - reactiv calitate garantata pentru analiza, ISO MERCK / sau SUPRAPUR MERCK

Număr anunț
DA21506071
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
24411000-8 · Acid azotic si saruri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,20 RON
Valoare atribuită
207,20 RON
Data publicării
18.10.2018 12:04
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 07:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,20 RON

din 207,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.