Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEDIU cca agar conform oferta din data de 24.04.2018

Număr anunț
DA21505528
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA CALARASI (CUI 11298345)
Furnizor / câștigător
CHIMEXIM S.R.L. (CUI RO23652054)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.190 RON
Valoare atribuită
1.190 RON
Data publicării
18.10.2018 11:43
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.190 RON

din 1.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.