Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CLORURA DE SODIU
- Număr anunț
- DA21489594
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SFANTA MARIA VEDEA (CUI 4318385)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.330 RON
- Valoare finală
- 4.330 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 09:11
- Data finalizării
- 19.10.2018 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.